LASH LIFTING & LASH BOTOX

Novinka v oblasti tvarování vlastních as

Lash lifting a následnlash botox spoívá v napnutí a zatoení as na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Vslednm efektem jsou krásnpirozennatoené
a vyta
ené asy smrem k oboí. Následnse aplikuje barva na asy a jako poslední krok se nanáí lash botox, díky kterému asa dokáe pojmout velké mnoství výživy, keratinu
a vody, a dvojnásobn
tak zvýší svj objem. Extrémninná profesionální vyivující kra na asy, která zvyuje objem pírodní asy díky jedinenému sloení nízkomolekulární kyselinhyaluronové, aminokyselin, keratinu, bambuckého másla, arganu, ricinu, vitamínu E, kolagenu, panthenolu a dalích. Uzdravuje, urychluje rst a vraznposiluje pírodní asy. Lash botox má velmi podobné chemické sloení jako nae vlastní asa, stimuluje pirozenrst as a prodluuje ivotnost jivyrostlch as.

Po aplikaci jsou vdy asy trochu slepené výživou, ale po umytí a nanesení asenky druhden je efekt velmi krásn, vydrí 4-6 tdn.

Vhodné pro klientky, které mají rovné asy směřující dol, pro ty, které nechtjí prodlouené asy a také pro ty, které prodlouené asy nosily a po sundání jsou jejich asy rovné. Velmi vhodné pro pokozené a oslabené asy, nebo pro klientky s alergií.

LASH LIFTING & LASH BOTOX je proces k zatoení, zvraznní as, totální regeneraci, která vede k omlazení oka, zvtení objemu as a posílení rstu.

CENA LASH LIFTING & LASH BOTOX JE 690,-Kč